Kurumsal

Hakkımızda

Uzun yıllara ve farklı sektörlerde edinilen üst düzey satış yöneticiliği deneyimleri ile önemli firmalara verilen kurumsal satış eğitimlerinin birleşimi ile kurumun yapısına ve ihtiyaçlarına özel hazırlanmış Satışta Davranış Geliştirme Eğitimleri vermekteyiz. 

Bir firmanın satış süreçlerinin tamamının analiz edilmesi, sektörel gelişim kanallarının belirlenmesi, raporlanması ve yeniden kurgulanması amacıyla Satış Sistemi Danışmanlığı Hizmeti sağlamaktayız. 

Dünyanın en önemli kozmetik markalarındaki çalışma deneyimleri doğrultusunda bir kozmetik markasının tüm süreçlerinin organize ediyoruz.

Misyonumuz

İş ortağımızın Satış ve Kurumsal yapısını, süreç ve performans sistemlerini geliştirmeye yönelik, sonuçları ölçülebilir, katma değerli ve ihtiyaçlara / endişelere göre özel hazırlanmış Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri sunmak ve detaylı raporlamak.

Vizyonumuz

Yaptığı benzersiz ve iş ortağına özel projeleri ile şirketlerin lider eğitim/gelişim ortağı olmak.

EKİBİMİZ

Başarımızın Arkasındaki Yetenekler

Levent Ayhan
Eğitimlerindeki temel farklılığın, deneyimlerinden hareketle yaptığı ön analiz sonrası her iş ortağı için farklı ve ihtiyaca yönelik eğitim programları hazırlamak olduğuna inanmaktadır.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com