Levent Ayhan

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi bölümünü üstün başarı ile bitirdikten sonra FORD OTOSAN, CHAROEN POKPHAND ( CP ) ve KARMA INTERNATIONAL gibi uluslararası firmaların Mali İşler Departmanlarında yöneticilikler yapmıştır.

İçindeki satış ateşinin etkisi ile mali işler kariyerini önemli bir noktada sonlandırarak PEPSI bünyesinde İstanbul ve Ankara Bölge Satış Müdürlüklerini üstlenmiş ve bu dönemde hızlı tüketim sektörünü yakından tanımak ve çok geniş satış ekiplerini yönetme şansı yakalamıştır.

Dünyanın en önemli kozmetik markalarından biri olan ESTEE LAUDER Ulusal Satış Müdürlüğü görevini yaklaşık 3,5 sene yürüttüğü ve pek çok uluslararası ödül kazandığı dönem, müthiş bir ekibi yönetme ve uzun zaman çalışacağı kozmetik sektörüne giriş yapma şansı tanımıştır.

Bir İspanyol kozmetik devi ortaklığı olan SENSE KOZMETİK Satış Müdürlüğü sonrasında, dünyanın en önemli Lüks Departman Store Zinciri HARVEY NICHOLS’un ülkemize giriş aşamasında bulunmuş ve Marka Müdürü olarak kozmetik departmanı yöneticiliği üstlenmiştir. Bu dönemde tüm satın alma süreçlerini yönetmiş, marka anlaşmaları yapmış, pazarlama planları organize etmiş ve ekip kurulumu deneyimlerini kazanmıştır.

Kurumsal çalışma hayatının son döneminde ARCON KOZMETİK gibi sektörün en önemli üç firmasından birinin Satış Direktörlüğünü üstlenmiştir. Firmasına katılan yeni pek çok markanın lansman süreçlerini yönetme şansını yakaladığı bu dönemde yönettiği ekibi ile beraber çok önemli rakamsal başarılar yakalamıştır.

Kurumsal hayatı sonlandırdıktan sonra, deneyimlerini aktarabilmek amacıyla Satış & İletişim Eğitimciliğine başlamıştır. Pek çok önemli firmaya verdiği eğitimlerin yanı sıra farklı üniversitelerde seminerlere davet edilmiştir ve İnsan Kaynakları Danışmanlığı ile beraber bu eğitimciliğe 7 senedir devam etmektedir.

Eğitimlerindeki temel farklılığın, deneyimlerinden hareketle yaptığı ön analiz sonrası her iş ortağı için farklı ve ihtiyaca yönelik eğitim programları hazırlamak olduğuna inanmaktadır.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com